ביטוח נסיעות

ביטוח בריאות ומטען – ביטוח חובה לכל נוסע/ת!

נוסעים רבים מבולבלים בכל הקשור לביטוח נסיעות – ביטוח בריאות ומטען – חלקם "סומכים" על חברת האשראי, חלקם על סוכן הנסיעות או על קופת החולים. בואו ננסה לעשות ביחד קצת סדר בבלאגן ולהאיר את נושא הביטוח הרפואי כדי שתוכלו לטוס בטוחים ורגועים…

נושא הביטוח הוא חלק חשוב מאוד בתהליך ההכנה לנסיעה לחו"ל ולעתים (חס ושלום) גם במהלך השהות בחו"ל. לכן יש להיערך בהתאם על כל מקרה שלא יבוא וכמובן בשביל השקט הנפשי במהלך הנסיעה.
אנו טוענים כי ביטוח הוא חובה לכל נוסע ואין להקל ראש בנושא זה ולכן ננסה להבהיר לכם כמה נקודות עיקריות לגבי בחירת הביטוח המתאים לכם, מתי כדאי להוציא ביטוח ובמה כדאי להתחשב כשבאים לרכוש ביטוח בריאות ומטען (להלן ביטוח נסיעות).

את פוליסת הביטוח ניתן להנפיק מ-60 יום לפני היציאה לנסיעה.
מומלץ ביותר לבצע רכישה של פוליסת הביטוח המתאימה לכם במועד המוקדם ביותר! וזאת מכיוון שהביטוח מכסה ברוב המקרים עלויות דמי הביטול של שירותי התיירות השונים שהוזמנו על-ידיכם (גובה הכיסוי תלוי בפוליסה) ויכול לחסוך לכם אלפי דולרים במקרה ונמנע מכם לצאת לנסיעה בשל סיבה בריאותית בלבד.

נתונים אישיים המשפיעים על בחירת הביטוח המתאים לכם ועל מחיר הביטוח:

 • גיל המבוטח
  באופן טבעי, ככל שעולה גיל המבוטח, עולה גם מחיר ביטוח הנסיעות.
  מבוטחים צעירים נהנים מפרמיות מוזלות בעוד מבוטחים מבוגרים יותר נדרשים לבחור ביתר קפידה את הביטוח המתאים להם והכיסויים הביטוחיים הנדרשים להם, וכן לשלם פרמיות גבוהות יותר..
 • מצב בריאותי של המבוטח
  בחירת הביטוח והכיסוי המתאים למבוטח מושפע באופן מוחלט ממצבו הבריאותי.
  באם המבוטח בריא באופן כללי, ללא שינוי במצבו וללא אשפוז בחצי השנה האחרונה ולא לוקח תרופות (לפי הגדרת הפוליסה) – ניתן לרכוש ביטוח סטנדרטי במחיר נמוך יחסית ועם כיסוי גבוה.ישנו דגש מיוחד במקרה של אשפוז בחצי השנה האחרונה לפני הנסיעה, ו/או של שינוי משמעותי במצב הבריאותי בחצי השנה האחרונה ו/או של לקיחת תרופות מסויימות. באם חל שינוי במצבו הבריאותי של המבוטח, או במקרה של אשפוז בחצי השנה האחרונה או במקרה והמבוטח לוקח תרופות (לפי הגדרת הפוליסה) – יש צורך לרכוש ביטוח מורחב אשר יכסה באופן מלא את מצבו הרפואי של המבוטח. ביטוח כזה הוא כמובן יקר יותר אך הכרחי מכיוון וביטוח סטנדרטי לא יכסה את המבוטח באופן מלא במקרה (חס וחלילה) של אירוע רפואי הקשור למצבו הרפואי הידוע של המבוטח.
 • פעילויות מיוחדות
  במקרים מסוימים מומלץ לרכוש הרחבות לכיסויים הנתונים בפוליסת הביטוח שבחרתם.
  בכל מקרה אנו ממליצים על הוספת הכיסוי – ביטוח הטסה רפואית לכל נוסע (99% מהנוסעים בוחרים בצדק להוסיף זאת לפוליסת הביטוח שלהם). תוספת ביטוחית זאת מבטיחה לכם כיסוי מלא בעת אירוע רפואי הדורש פינוי מוטס ממקום האירוע לביה"ח הקרוב והמשך טיפול בארץ.
  שימו לב! עלות פינוי שכזה ללא ביטוח הטסה רפואית יכול להגיע לעשרות אלפי דולרים!
  בנוסף, ישנן פעילויות אשר מחייבות צורך בהרחבת הביטוח בשל אופי הפעילות.
  למשל פעילות של ספורט אתגרי (ראפטינג, באנג'י, טיפוס וכד') או פעילות סקי.
  כמו-כן יש אפשרות להוסיף הרחבה ביטוחית של "איתור וחילוץ" (במקרה של נסיעה למקום מרוחק או בר-סיכון, ג'ונגלים וכד').

אנו ממליצים מאוד להתייעץ איתנו בנושא הביטוח לפני רכישת ביטוח נסיעות כדי שנוכל לעזור לכם להבין מהי פוליסת הביטוח המתאימה לכם ביותר.

ניתן לרכוש דרכנו פוליסות ביטוח נסיעות של חברת "הראל" המתאימות לכם במחירים מיוחדים.
את פוליסת ביטוח הנסיעות שהונפקה עבורכם תוכלו לקבל בדואר ישירות לביתכם, באימייל או בפקס.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לביטוח נסיעות עבורכם – ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא ביטוח הבריאות והמטען שלכם. והכי חשוב – תהיו בריאים!

צריכים ויזה לארה"ב? הויזה תכף נגמרת? חולמים על קרוז מפנק בקריביים ועוד אין לכם ויזה לארה"ב?
לחצו כאן להתחלת התהליך להוצאת ויזה לארה"ב – אנו לרשותכם בכל עת

ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות – חובה לכל נוסע/ת!
פנו אלינו להצעת מחיר ומידע נוסף

ינואר 7, 2012 | Posted by | סגור לתגובות על ביטוח נסיעות
Niro Web (c) Design by NiroThemes