אם אתם מעוניינים לטייל בארצות הברית, עליכם להתחיל תהליך של הוצאת ויזה אמריקאית, זאת מכיוון שכל אזרח ישראלי שבכוונתו להיכנס לארה”ב מחויב להחזיק ויזה לארה”ב.
ועכשיו כשהחלטתם שברצונכם להוציא בקשה לקבלת ויזה לארה”ב אחד השלבים ההכרחיים בתהליך הוא תשלום האגרה לשגרירות.
מחיר האגרה נכון להיום (דצמבר 2019) עומד על כ160 דולרים, והוא הכרחי, מכיוון שמבלי לשלם את האגרה לא תוכלו להגיע לשלב הריאיון או כל שלב אחר בבקשת הויזה.

את האגרה להוצאת ויזה ניתן לשלם ב2 דרכים שונות –

האחת היא , תשלום דרך אתר האינטרנט של השגרירות, שם תוכלו לשלם אך ורק בכרטיס אשראי בינלאומי (כמו מאסטרקארד או ויזה – אבל לא כל אשראי, כי לדוג’ בשגרירות לא מקבלים אמריקן אקספרס) , ובתשלום אחד בלבד.
ברגע שהתשלום עבר, מיד תוכלו לקבוע תאריך לפגישה בשגרירות.

הדרך השנייה היא תשלום במזומן דרך דואר ישראל. לדואר ישראל יש עמדות מיוחדות בכמה מהסניפים שלהם בארץ (כמעט בכל עיר סניף אחד), ואתם תוכלו לשלם רק בסניפים הספציפיים מאוד האלו, שאותם השגרירות אישרה לכך.
בשביל לשלם את האגרה דרך הדואר תצטרכו להדפיס אישור שנקרא “שובר תשלום אגרה בדואר”, את השובר תיקחו לדואר, תציגו לפקידה, והיא תגבה את התשלום ממכם ותעביר את האישור לאתר השגרירות.

בשונה מהתשלום באשראי באתר השגרירות, לתשלום בדואר לוקח בד”כ מספר שעות להתעדכן באתר השגרירות ולכן קביעת התור בשגרירות תתעכב במקצת.

לכן, אם ברצונכם לקבוע תור לראיון בשגרירות ארצות הברית כמה שיותר במהירות, אנו ממליצים לשלם את האגרה באשראי ישירות לשגרירות האמריקאית, זאת מכיוון שהתורים בשגרירות נחטפים במהירות רבה ואם החלטתם לשלם בדואר, בזמן שהתשלום מתעדכן באתר, התור שלכם מתעכב.

שימו לב –
* כל פעם שתבקשו לקבל ויזה לארה”ב, וגם אם כבר יש לכם ויזה שתוקפה עומד להיגמר ואתם מעוניינים לחדש אותה, תצטרכו לשלם את האגרה מחדש.
* במידה ושילמתם את האגרה והויזה שלכם לא אושרה, לא תקבלו את כספכם בחזרה מהשגרירות.

 

אז במידה מעוניינים להוציא ויזה לארה”ב תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית ובאופן מקוון באתר שלנו, להתייעץ ולקבל עזרה מהמומחים שלנו להוצאת ויזה..
לפרטים נוספים ניתן לפנות אלנו באתר או בטלפון 050-7171698

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *