הוצאת ויזה לארצות הברית אונליין הוא תהליך שכל אחד צריך אם ברצונו לבקר בארצות הברית.

כפי שאתם בטח יודעים, היום הכל מתבצע אונליין. אז למה לבצע את התהליך דווקא באופן מקוון ולא עם נייר?

בעצם למה לא זאת השאלה, לפי מה שתראו בסיבות שמנינו להלן:

 

אבטחה גבוהה

הנתונים שלכם מאובטחים לפי תקני האינטרנט המחמירים ביותר ואין זליגת מידע פרטי שאתם חולקים לשום גורם. היום יותר מתמיד, האינטרנט הוא המקום הבטוח ביותר בזכות שיפורי אבטחה ששומרים לכם על המידע יותר טוב מטופס נייד שעלול להיאבד, להתיישן, או להיזנק בכל צורה בתהליך. הטופס המקוון נוח ביותר.

 

גישה קלה ופשוטה

כיום, בהוצאת ויזה לארה”ב אין קל יותר מאשר לפתוח חשבון בפלטפורמה האינטרנטית ולהתחיל למלא דרכו את הטפסים. כמו בכל שירות אינטרנטי. אתם עושים הכל מהבית שלכם כאן בארץ, ללא שום מאמץ ובנוחות מירבית.

 

הרבה פחות מקום לטעויות

הטפסים מנייר של פעם מופיעים בגרסה האלקטרונית ומוכנים למילוי אינטראקטיבי לפי סדר כך שאין ממש איפה לטעות. העקביות נשמרת ע”י הנחיה הבנויה בטופס ודואגת לשמור על תוקפו. יחד עם מילוי הטופס מסופקים עבורכם הסברים על התהליך כך שיש לכם מענה מיידי לכל שאלה במקום. לעומת הנייר, שבו אפשר לקשקש, כתב לא קריא, נזק פיזי לנייר כמו רטיבות, קימוטים שעשויים לפגוע בתהליך, כאן אין שום סיכון. הטופס נשמר אונליין במצב קריא ובכל זמן.

 

חוסך זמן וכאב ראש

מה יותר נגיש מאשר לפתוח את המחשב ולהתחיל למלא טופס מקוון? כמעט כלום. אין צורך לכתת רגליים ולהגיע למשרדים ולשיחות ייעוץ מפרכות. למעשה, אפילו אין צורך להרים טלפון או לשאול שירות לקוחות. השלבים בתהליך מוצגים בפניכם צעד-צעד ותוכלו להתקדם בקצב שלכם. לא סיימתם למלא? פספתם משהו? אין שום בעיה!
כל הנתונים שמילאתם יישמרו עבורכם לפעם הבאה שתשבו כדי לסיים את התהליך באופן מוצלח, מלא, ובלב שלם.

 

כל הטפסים מכל הסוגים – גם באונליין

חשוב להדגיש שכל טופס בכל מסלול מועמדות שתבחרו, קיים כבר בתצורה אינטרנטית ולכן תוכלו לבחור בדיוק את המסלול שלכם ואת הטפסים הרלוונטים אליו מההתחלה.

 

מתאים גם לויזה דחופה

גם בתהליך המועמדות של הוצאת ויזה דחופה עקב מקרים דחופים  כדאי ורצוי לבצע את תהליך הגשת המועמדות באופן מקוון. אין נוח מזה ויתרה מכך, התהליך מהיר יותר וחלק יותר לכל הצדדים.

 

התראות בדואר האלקטרוני

גם אם אתם מתחילים את התהליך, תוכלו להתמצא בקלות ע”י מגוון התראות ישירות אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם על כל פרט ששכחתם למלא או על המשך התהליך, וכמובן עצות כדי למלא ולהגיש את הטפסים בקלות המירבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *