כל בן אדם רשאי לטייל בעולם וליהנות ולא משנה גילו.
לאנשים מסוימים יש משפחה בחו”ל שאותה הם רוצים לבקר, ואחרים, יכול להיות, רק מעוניינים ליהנות מנופיה המרהיבים של יבשת אמריקה.
אבל אם ברצונכם להיכנס בשעריה של מדינת ארצות הברית קודם כל תצטרכו להבין שזהו תהליך שלעיתים יכול לקחת זמן רב, ולהבין שכל אזרח ישראלי מחויב בהוצאת ויזה אמריקאית, שבלעדיה לא יוכל להיכנס לארה”ב.

כדי לקבל ויזה תצטרכו לעמוד בדרישות שהציבה השגרירות האמריקאית, תצטרכו למלא טפסים עם שאלות על חייכם ולהשיג טפסים מתאימים על מנת לקבל את האישור ולהוציא ויזה.

אבל האם תהליך הוצאת הויזה משתנה בהתאם לגיל?

 

כן, בהתאם לגיל המבקש התהליך יהיה שונה, במקרה שלנו, בן אדם שהגיע לגיל 80 יעשה תהליך שונה ובצורה מסויימת יותר קצר.
במקרה של ילד מתחת לגיל 14 כאשר ההורים מעוניינים להוציא ויזה לילד מתחת לגיל 14 הם יצטרכו לעשות את כל התהליך בשבילו , אבל כשאר מדובר בבן אדם מבוגר, התהליך הוא שונה.

לרוב, מבוגרים מעל גיל 80 יקבלו פטור מלהגיע לראיון בשגרירות, זאת מכיוון שלפי הנהלים של השגרירות יש איזו הנחה מסויימת שאנשים בגיל זה לא ינסו לעבור למדינה אחרת, מדינה שהם לא מכירים ואין להם בה שורשים.

אז בתור התחלה, כדי לקבל ויזה לארה”ב בגיל כזה תדרשו למלא את טופס השאלון פרטים אישיים, זהו טופס ארוך מאוד עם שאלות על כל היסטוריית חייכם, ואותו תצטרכו למלא בשפה האנגלית ( אם אתם מעוניינים – אצלנו באתר יש הטופס המלא מתורגם כולו לעברית).

כמו כולם, תידרשו לשלם את אגרת הויזה על סך 160 דולר לשגרירות, להביא דרכון שתוקפו לפחות לשנה הקרובה, ולצלם 2 תמונות פספורט עדכניות שתואמות בדיוק את הדרישות האמריקאיות ( לפרטים נוספים על אופן צילום התמונה היכנסו לאתר).
אך בשונה מאנשים מתחת לגיל הפנסיה, תצטרכו להביא מסמך שמאשר שאתם גמלאים – כמו תלוש פנסיה, דוח עובר ושב, וכדו’.

אז עכשיו, לאחר שהשגתם את כל הטפסים הדרושים, מילאתם ושילמתם את כל הדברים שנחוצים, כל מה יהיה עליכם לעשות זה להעביר את כל הטפסים האלו בדואר ישירות אל השגרירות וכך תקבלו את הויזה בקלות ובמהירות.

היכנס לכתבה פטור מראיון בשגרירות

 

אז במידה ואתם עומדים בקריטריונים האלו ואתם מעוניינים להוציא ויזה לארה”ב תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית ובאופן מקוון באתר שלנו.
לפרטים נוספים ניתן לפנות אלנו באתר או בטלפון 050-7171698

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *