צעירים רבים מעוניינים בחופש לפני הגיוס ובוחרים בארצות הברית כיעד שלהם לטיול, על מנת לנסוע לארצות הברית נדרש להוציא ויזה.

הרבה צעירים מעוניינים לטוס לטייל וליהנות קצת מהחופש שלפני הגיוס, חלקם רוצים לטוס לאירופה וחלקם לארה”ב..
שאלה אחת שמטרידה את אלו שמעוניינים לטוס לארה”ב היא האם אפשר להוציא ויזה לפני הגיוס?
אז הסירו דאגה מליבכם, בניגוד למה שאנשים רבים חושבים, הוצאת ויזה לארה”ב לפני גיוס היא לא תהליך כל כך קשה, וזאת הודות לכל המסמכים מהצבא שמוכיחים לשגרירות שאתם תצטרכו לחזור לישראל בסוף הטיול להתגייס.

בתור התחלה, מלש”ב שמעוניין להוציא ויזה לארה”ב יצטרך למלא את טופס שאלון הפרטים אישיים, שהוא שאלון ארוך ומסורבל עם שאלות על כל היסטוריית חייכם אותו תצטרכו למלא בשפה האנגלית (אם אתם מעוניינים להקל על עצמכם, אצלנו באתר יש את הטופס המלא מתורגם לעברית).

לאחר מכן, תצטרכו להשיג טפסים שמוכיחים שיש לכם תאריך גיוס קרוב וכך תראו לשגרירות שאתם לא מתכננים לטוס כדי להגר לארה”ב או לעבוד, אלא לטייל טיול קצר לפני הגיוס לצבא, וכך הסיכויים שיאשרו לכם את הבקשה לויזה יעלו.

לטפסים האלו תצטרכו להוסיף דרכון עדכני ו2 תמונות פספורט עדכניות לפי הדרישות האמריקאיות (לדרישות המלאות ניתן להיכנס לאתר ל”תמונות פספורט – דרישות השגרירות”).
ומיד לאחר מכן, תידרשו לשלם את האגרה לשגרירות על סך 160 דולר.

ברגע שתסיימו את התשלום מיד תוכלו לתאם תור לפגישה עם קונסול בשגרירות.

ליום הפגישה תצטרכו להדפיס ולהביא את כל המסמכים כולל האישור על כך ששילמתם על האגרה.
אם היה לכם בעבר ויזה, ואתם רק רוצים לחדש אותה, כל מה שתצטרכו זה לשלוח את כל הטפסים האלו (ביחד עם הדרכון והויזה הישנה) בדואר ישירות לשגרירות.

שימו לב- אם אתם מתגייסים בקרוב, וכבר קבעתם טיול ואין לכם את הזמן לחכות עד לתאריך הפגישה הרחוק תוכלו לפנות אלינו ולבקש שנעזור לכם ונדאג בשבילכם לפגישה קרובה בשגרירות במסגרת מסלול דחוף

 

 

אז אתם מעוניינים להוציא ויזה לארה”ב תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית ובאופן מקוון באתר שלנו.
לפרטים נוספים ניתן לפנות אלנו באתר או בטלפון 050-7171698

או פנו אלינו במייל
SUPPORT@USAVISA.CO.IL

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *