תהליך הוצאת ויזה לחיילים משוחררים הוא תהליך לא קל.

אם הכנתם את עצמכם ליום הפגישה כמו שצריך והכנתם את כל המסמכים המתאימים, יכול מאוד להיות שתצליחו להוציא ויזה בקלות.

הרבה חיילים משוחררים מעוניינים לצאת לטיול גדול שאחרי השחרור מהצבא או טיול גדול שלפני תחילת הלימודים, והרבה פעמים היעד המועדף עליהם הוא ארה”ב, שבה ניתן לראות נופים שאין בשום מקום אחר בעולם, ללכת למסיבות שאין כמוהם פה בארץ ולחוות ערים גדולות ומיוחדות שאין כדוגמתם בעולם, כמו ניו יורק.

אבל, אם המטרה שלכם היא ארה”ב, כנראה שתצטרכו להמתין עוד טיפ לפני שתזמינו כרטיסים.
הסיבה שבגללה ארה”ב לא כל כך פתוחה להכניס אליה צעירים ממדינות זרות היא מתוך רצון להגן על גבולותיה מהגירה שלא כחוק וכדי לתת עדיפות לאזרחים אמריקאים. האמריקאים פועלים מתוך מחשש שהצעירים הזרים באים למדינה בשביל עבודות, וכך הם תופסים את מספר העבודות שגם ככה הוא מצומצם, ופוגעים בצורה זאת באזרחים האמריקאים שמחפשים עבודה.

ויזה לחיילים

אם באמת בכוונתכם להגיע לעבוד בארה”ב עליכם הוציא אישור מיוחד לכך כמו ויזת עבודה. לקבל אישור כזה זה דבר לא קל , ולא קורה ברגע. אבל אם החלטתם לטוס לארה”ב ולעבוד שם עם ויזה רגילה, אתם עוברים על עבירה, וכנראה שתגרמו לסיכויים שלכם לקבל ויזת עבודה לרדת משמעותית, וגם תגרמו לכך שישללו לכם את הויזה, ואולי גם לצמיתות.

אז איך תגרמו לקונסול לאשר לכם ויזה?

מעבר להוצאת כל המסמכים הנחוצים לפגישה ומילוי כל הטפסים הדרושים על מנת לקבוע ראיון בשגרירות עליכם להבין מספר דברים.
כל המטרה שלכם, כחיילים משוחררים בפגישה בשגרירות היא לגרום לקונסול להאמין שכל מטרתכם היא טיול בארה”ב ולא מעבר לכך. כדי שירצה לאשר לכם באמת, הוא ידרוש מסמכים אמינים שיוכיחו לו שכל החיים שלכם נמצאים בארץ ישראל ולא מחוצה לה, ושלכם אין שום סיבה לרצות לצאת ממנה.

איך תעשו זאת? על ידי השגת מסמכים שמוכיחים את שכל עיקר חייכם בארץ. אלו מסמכים כמו חוזה שכירות לתקופה רחוקה , הלוואת משכנתא שעוד לא שולמה במלואה, בית על שמכם, אוטו על שמכם, תלוש משכורת גבוה מעבודה קבועה שאתם נמצאים בה מספיק זמן, או טופס שמוכיח שאתם מתחילים לימודים בקרוב, או אישור מהמוסד שאתם כעת לומדים בו.

אם אתם תלמידים או שוכרים דירה או נשואים או כל דבר מהרשימה שלמעלה, אלו הם דברים שעלולים מאוד להשפיע לטובה על הסיכויים שלכם לקבל ויזה לארה”ב.

ובכל אופן, אם באמת חשוב לכם לטייל בארה”ב אם בשביל להתנקות לפני הלימודים או אם זה בשביל להשתחרר קצת אחרי השירות הצבאי, חשוב מאוד שתתייעצו עם מומחה להוצאת ויזות ככה תוכלו באמת להעלות את הסיכויים שלכם ולשפר אותם משמעותית בקבלת ויזה לארה”ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *