אחד הדברים החשובים בטיול שלכם זה הויזה, לא רק שתהליך הוצאת הויזה לארצות הברית עצמו לא כל כך קל ויכול לקחת זמן רב עד לרגע ההוצאה, גם המחיר להוציא ויזה הוא לא זול.

ויזה שנגנבת

אם אתם במדינה זרה, ונגנבה לכם הויזה דבר ראשון שתעשו לפני הכל הוא לגשת למשטרה ולקבל מהם אישור שאכן הויזה שלכם נגנבה.
דבר שני, כשתגיעו לשדה התעופה בחו”ל, לפני חזרתכם ארצה, תקבלו אישור זמני שכל מטרתו לאפשר לכם לצאת מהמדינה.
(גם אם נאבדה או נגנבה לכם הויזה בארץ הדבר הראשון שתידרשו לעשות הוא ללכת למשטרה ולדווח)

ברגע שתגיעו בחזרה לארץ תצטרכו קודם כל ולפני הכל להוציא דרכון חדש, ואז רק ברגע שהדרכון החדש אצלכם, תוכלו להתחיל בתהליך של חידוש ויזה גנובה או אבודה.

איך מתחילים?

אז ללא כל הבדל מהוצאת ויזה ראשונה, תצטרכו למלא את כל הטפסים המתאימים, ביניהם טופס שאלון פרטים אישיים בשפה האנגלית, אותו תוכלו למצוא באתר שלנו, קליל, ומתורגם לגמרי לעברית.
בטופס הזה תצטרכו לספר ולפרט לפרטי פרטים מה קרה לויזה שלכם, איך היא נגנבה/נאבדה ולשים לב שלא לעשות אפילו טעות קטנה, כי האמריקאים מאוד לא סלחניים עם הטופס הזה, (אם תעשו טעות קטנה בשאלון וביום הריאיון הם ישימו לב הם יכולים לדרוש מכם למלא את הטופס מחדש ורק אז לחזור)

*שימו לב – אנו ממליצים לשמור בבית העתק של הפרטים של הויזה למקרה שהיא תאבד או תיגנב. זאת כדי להקל על חייכם במקרה וכזה דבר קורה לכם, כך גם בשאלון האמריקאי תוכלו למלא את פרטי הויזה או למסור את הפרטים בשגרירות או במשטרה אם יבקשו מכם לעשות זאת.

ברגע שסיימתם את הטופס הזה תצטרכו לשלם את האגרה ולהביא אישור על כך ששילמתם אותה ,בלי האישור לא תורשו להיכנס לראיון.

פרט מאוד מאוד חשוב ונוסף לזה הוא המסמך שלכם מהמשטרה במדינה הזרה/משטרה בארץ שמאשר שבאמת נגנבה או נאבדה לכם הויזה, שלרגע בשגרירות לא יחשבו שאולי אתם עושים משהו לא חוקי וכתוצאה לא יאשרו לכם ויזה חדשה.

לאחר מילוי הטפסים והשגת כל המסמכים הנחוצים, כל מה שנותר הוא לקבוע תור לפגישה עם קונסול בשגרירות, אל הפגישה תצטרכו להביא את כל המסמכים שהוצאתם, כולל הקבלה על תשלום האגרה, שבלעדיה לא תוכלו להיכנס לראיון.

בזמן הריאיון עליכם יהיה להסביר היטב לקונסול מה קרה לויזה שלכם בין אם היא נגנבה או נאבדה, ולדאוג שאת כל המסמכים המתאימים אתם מראים לו, אחרת הוא לא יאשר לכם לקבל ויזה חדשה.

 

אז עכשיו כשיש לכם ויזה חדשה ועדכנית, תשמרו עליה טוב טוב שלא תצטרכו לעבור את כל התהליך היקר והארוך הזה שוב.

 

להתייעצות ופרטים נוספים ניתן לפנות אלנו באתר:

במייל : support@usavisa.co.il

או בטלפון : 050-7171-698

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *