נתקלתם בבעיה, לא תוכלו להגיע לתאריך הפגישה שנקבעה לכם. מה עושים?

בשגרירות ארה”ב מאוד לא יעריכו את העובדה שלא תגיעו לראיון שקבעו איתכם, ברגע שישימו לב שדבר כזה קורה הם מיד יחשבו שמדובר באדם לא רציני שכנראה שלא כדאי לתת לו ויזה.
וברגע שתנסו לקבוע מועד חדש לראיון יכול מאוד להיות שיקשו עליכם  את קביעת הפגישה החדשה.

אז אם נתקלתם בבעיה ואתם צריכים לשנות את תאריך הפגישה שנקבעה, וחשוב לכם מאוד להוציא ויזה לארצות הברית, מומלץ מאוד שברגע שצצה הבעיה הראשונה ואתם מבינים שכנראה ימנע ממכם להגיע לראיון בתאריך שנקבע, תצטרכו לתקשר מיד ולבקש לתאם פגישה במועד אחר.
* את תאריך הפגישה יהיה ניתן לשנות עד ליום שלפני הפגישה.

בתור התחלה, כדי להגיע לשלב תיאום הפגישה עם קונסול בשגרירות תצטרכו למלא את כל הטפסים הנדרשים והמתאימים ללא שום טעוית או שגיאות, כי כל טעות, הקטנה שביותר, תמנע ממכם את קבלת הויזה לארה”ב.

בשלב הבא תידרשו לשלם את אגרת הויזה (מרגע ששילמתם את אגרת הויזה יש לכם שנה שלמה לקבוע תאריך לפגישה, אם עברה שנה ועוד לא קבעתם פגישה תצטרכו לעבור את כל התהליך מהתחלה כולל תשלום אגרה מחדש), ולאחר מכן להצטלם לתמונות פספורט לפי התקנון האמריקאי.

לאחר מכן תידרשו להשיג את כל הטפסים המתאימים- ביניהם טפסים שמעידים על כך שאתם מתכננים אך ורק לטוס לחופשה או לטיול ולחזור ארצה.
תצטרכו להשיג טפסים שמוכחים שכל עיקר חייכם נמצא בארץ (לדוג’ תוכלו להביא אישור על גיוס שמתקרב או אישור על שירות צבאי בסדיר או בקבע, תוכלו להביא אישורים על לימודי השכלה גבוהה או החזקת דירה או רכב וכד’).
רק ברגע שהשגתם את כל המסמכים האלו תוכלו להתחיל בתהליך קביעת פגישה לראיון בשגרירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *