ישראלים רבים בוחרים בארה”ב כיעד לחופשה הבאה שלהם, זאת מכיוון שארה”ב היא אחת המעצמות היפות בעולם, בה תוכלו לראות נופים מדהימים וטבע מרהיב שלא ניתן לראות בשום מקום אחר, ומצד שני תוכלו לראות ערים ענקיות עם גורדי שחקים עצומים, ולהסתובב במקומות המפורסמים בעולם, ובעצם ליהנות מהחוויה הייחודית שנקראת ארצות הברית.

על מנת להיכנס לארצות הברית יש להוציא ויזה לארצות הברית

אבל כדי שתוכלו ליהנות מכל זה, עליכם קודם כל להבין שבתור אזרחי מדינת ישראל לא תוכלו להיכנס בתוך שעריה של ארצות הברית ללא ויזה אמריקאית. כדי לקבל ויזה לארה”ב עליכם לעבור תהליך ארוך של מילוי טפסים, תשלום אגרה לויזה ותידרשו להגיע לפגישה בשגרירות שבסופה יחליטו אם לאשר לכם ויזה או לא.

הדבר העיקרי והחשוב ביותר בתהליך הוצאת הויזה הוא הריאיון בשגרירות שבסופו של דבר יקבע את גורל הטיול שלכם.
לריאיון בשגרירות מומלץ מאוד להגיע עם סבלנות רבה, וזאת מכיוון שביחד אתכם יגיעו עוד המון אנשים אחרים לריאיון בשגרירות.
בנוסף תצטרכו לעבור מספר שלבים לפני הפגישה עם הקונסול, וכנראה שתצטרכו להמתין שם די הרבה זמן לפני שתיכנסו לריאיון עצמו..

אבל אחד הדברים היותר חשובים שעליכם לדעת ביום הריאיון הוא שבזמן ההגעה לשגרירות ארצות הברית, לפני הכניסה למחלקת הוויזות, תצטרכו לעבור בדיקה ביטחונית , ובה יבדקו שאתם לא נכנסים לשגרירות עם חפצים אסורים.
החפצים האלו הם תיקים, מזוודות, ציוד אלקטרוני (כמו טלפונים או מחשבים ניידים וכוננים למיניהם), נוזלים, תרסיסים, אבקות, שפתונים, מצתים, גפרורים או כל כלי נשק שהוא.

בשגרירות עצמה אין שמירת חפצים ולכן מי שמגיע עם אחד מהדברים שברשימה הנ”ל יאלץ למצוא מקום לשים אותו.

אם הגעתם עם כלי רכב, תוכלו למעשה להשאיר את הדברים בו, אבל, לא השגרירות ולא החניונים לוקחים אחריות על חפצים שייגנבו מהמכוניות, וזאת בשל דיווחים על מספר רב של גניבות שמתרחשות בחניונים באזור, בהם גנבים יודעים שאנשים מגיעים להחנות לפני הגעתם לשגרירות ומשאירים חפצים יקרים.

בנוסף תוכלו פשוט להשאיר את החפצים האלו בבית, אבל מה שזה אומר זה שלא תוכלו להיות עם אף אחד מהחפצים שלכם במשך היום, וזה אומר שתהיו בלי טלפון, תיק, במשך היום כי הרי גם איתם לא תוכלו להיכנס לשגרירות.

הדרך הנוספת שלכם ואולי המומלצת ביותר היא לשמור על החפצים שלכם בבית העסק שממול השגרירות שמספק את השירות של שמירת חפצים תמורת 15 שקלים בלבד.
שירות שמירת החפצים נותן לכם את החופש לא לדאוג בתהליך הפגישה בשגרירות, ולחשוב כל רגע שקרה משהו לחפצים יקרי הערך שלכם.

בנוסף לשמירת חפצים בית העסק הספציפי הזה מעניק שירותים נוספים למעוניינים בהוצאת ויזה, לדוג’ אם שכחתם טופס מסוים שדרוש ליום הריאיון תוכלו להגיע לשם ולהיעזר בהם ולהדפיס את המסמך דרכם במקום לבטל את יום הריאיון ולחזור הביתה.
ואם לדוג’ נתקלתם בבעיה מסוימת לקראת יום הריאיון תוכלו להתייעץ עם המומחה לוויזות שנמצא אצלם.
ובנוסף הם מעניקים שירותים רבים נוספים לכל מי שמעוניין להוציא ויזה לארה”ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *