ישראלים רבים בוחרים בארה”ב כיעד לחופשה הבאה שלהם, זאת מכיוון שארה”ב היא אחת המעצמות היפות בעולם, בה תוכלו לראות נופים מדהימים של אגמים, ימים, מדבריות וטבע מרהיב שלא ניתן לראות בשום מקום אחר, ומצד שני תוכלו לראות ערי מטרופולין ענקיות עם גורדי שחקים עצומים, ולהסתובב במקומות המפורסמים בעולם, ובעצם ליהנות מהחוויה הייחודית שנקראת ארצות הברית.
אבל כדי שתוכלו ליהנות מכל זה, עליכם קודם כל להבין שבתור אזרחי מדינת ישראל לא תוכלו להיכנס בתוך שעריה של ארצות הברית ללא ויזה אמריקאית.
כדי להתחיל בתהליך של הוצאת ויזה אמריקאית עליכם למלא המון טפסים, לשלם אגרות לשגרירות, ולעבור ראיון ריאיון עם קונסול אמריקאי בשגרירות ארה”ב.
אחד הטפסים החשובים והמורכבים ביותר בתהליך הבקשה הוא טופס הds 160 .

זהו טופס של שאלון פרטים אישיים מטעם השגרירות האמריקאית, את השאלון תצטרכו למלא בשפה האנגלית בלבד, ובו יש כ15 עמודים ובהם כ200 שאלות על היסטוריית חייכם כולה.
בשאלון תידרשו למלא בתור התחלה את שמכם, תאריך הלידה, היכן אתם גרים, מצבכם המשפחתי, מצבכם הכלכלי ועוד שאלות רבות.
את השאלון הזה תצטרכו למלא בדיוק רב, ללא שום טעות, וזאת מכיוון שברגע שתגיעו לראיון בשגרירות, כל טעות, אפילו הקטנה ביותר, תגרום לסירוב לבקשת הויזה שלכם או לדרישה של הקונסול שתקבעו פגישה מחדש ותעשו את כל התהליך מהתחלה ואז תחזרו עם טופס חדש ומדויק.

 *שימו לב- מי שמעוניין להקל על עצמו במילוי השאלון, אצלנו באתר מחכה לכם טופס השאלון פרטים אישיים מתורגם כולו לשפה העברית.

 

רק ברגע שסיימתם למלא את הטופס וקיבלתם אישור על מילוי הטופס, תוכלו לעבור לשלב הבא והוא תשלום האגרה לשגרירות על סך 160 דולרים.

רק לאחר תשלום האגרה והוצאת הקבלה על כך, תוכלו לעבור לשלב בו אתם קובעים ראיון בשגרירות לפי תאריכים שהשגרירות מציעה, ולפי נוחותכם.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *